Andrzej Miś

Andrzej Miś

rzecznik prasowy

Agencja BLUE OCEAN COMMUNICATION EXPERTS od kilku już lat wspiera Budimex Nieruchomości w działaniach PR, wizerunkowych, kryzysowych, reklamowych i marketingowych w Poznaniu. Obsługa prowadzona jest z wielkim zaangażowaniem, w sposób kompetentny i rzetelny. Pracownicy agencji oddelegowani do współpracy z nami posiadają bardzo dobrą znajomość przedmiotu, kontekstu lokalnego oraz mediów. Wszelkie otrzymywane od agencji materiały czy rekomendacje są na najwyższym poziomie. W naszej współpracy szczególnie doceniamy fachowość oraz użyteczność proponowanych narzędzi i rozwiązań.

Zobacz pełną referencję
Agnieszka Grodzka-Zarzeczna

Agnieszka Grodzka-Zarzeczna

Area Marketing Manager

Zespół Blue Ocean prowadzi biuro prasowe Rockfon. Powierzamy mu zadania związane z budowaniem wizerunku i relacji z naszymi partnerami w Polsce. Pracownicy agencji radzą sobie doskonale z dostosowaniem globalnej strategii PR marki na rynek lokalny. Przygotowane przez nich materiały są zawsze bardzo merytoryczne, rzeczowe i dostosowane do grupy docelowej.

Magdalena Remiszewska

Magdalena Remiszewska

Product Manager

Zespół Blue Ocean Communication Experts kontaktuje się w naszym imieniu z mediami, tworzy artykuły i potrzebne treści. Nasza współpraca jest oparta o partnerstwo, sprawną komunikację i terminowość.
Jesteśmy zadowoleni z poziomu obsługi ze strony Agencji i rekomendujemy ją jako partnera do współpracy.

Paweł Otrębski

Paweł Otrębski

Managing Director

Z agencją Blue Ocean współpracujemy w zakresie działań public relations i marketingowych od początku jej działalności. Mimo upływu lat, zawsze możemy liczyć na świeże i kreatywne podejście oraz błyskawiczną realizację powierzonych tematów, co ma niebagatelne znaczenie w dzisiejszym świecie.

Anna Rotkis-Dziadul

Anna Rotkis-Dziadul

Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu

Z agencją Blue Ocean pracujemy od wielu lat. Zawsze możemy oczekiwać wykwalifikowanego wsparcia i kreatywnych rozwiązań. Gwarancja profesjonalnej obsługi, zdolność do pracy pod presją czasu i pełne pasji podejście do niełatwych komunikacyjnie tematów to cechy, które wyróżniają zespół Blue Ocean na tle konkurencji.

Edyta Świątek

Edyta Świątek

dyrektor handlowy

Pomoc przy otwarciu nowej siedziby, rebrandingu, stworzeniu nowej strony internetowej, wprowadzaniu na rynek produktów czy kontakty z prasą to tylko niektóre z zdań wykonywanych przez Blue Ocean dla naszej marki. Przedstawiciele agencji od lat realizują je koncertowo. A dziś są dla nas nie tylko partnerami biznesowymi, ale także zespołem sympatycznych kolegów – wysokiej klasy profesjonalistów, na których zawsze możemy polegać.

Tomasz Mielcarek

Tomasz Mielcarek

Sales Manager

Zespół Blue Ocean pełni rolę naszego działu marketingu. Przedstawiciele agencji dbają o nasze strony internetowe, kanały społecznościowe, tworzą treści, budują w naszym imieniu relacje z mediami. Realizują dla nas kampanie reklamowe w sieci i na co dzień wspierają w działaniach promocyjnych. Zaangażowanie, znajomość branży i skuteczność to cechy specjalistów z Blue Ocean, które należy podkreślić.

Magdalena Brzezińska

Magdalena Brzezińska

właścicielka firmy

Polecam agencję BLUE OCEAN COMMUNICATION EXPERTS w zakresie projektowania i tworzenia witryn internetowych. Poświęcają klientowi czas i proponują ciekawe, niesztampowe rozwiązania. Poza tym zwracają uwagę na szczegóły, co dla mnie było ważne.

Dane firmy

Blue Ocean Artur Hankiewicz

ul. Św. Michała 73

61-005 Poznań

NIP 5732283388

Przewodnik Marek

PR, SM, ADS, CPC, RTM – zagubiony w świecie dziwnych skrótów? Zajrzyj na nasz blog – piszemy tam przystępnie o tym, co w marketingu najważniejsze!

Co u nas? Dzieje się! Jak zawsze. Jeśli chcesz być na bieżąco, nie zapomnij śledzić naszego profilu na Facebooku.

Współpraca

Kreatywna i efektywna praca jest możliwa tylko z dobrymi partnerami. W tej zakładce znajdziesz naszych współpracowników i przyjaciół. Ekipa godna zaufania.