Zakładamy, że to ostatni Twój przystanek podczas podróży po naszej stronie 🙂 Dziękujemy, że chciałeś nas poznać, dowiedzieć się czym się zajmujemy oraz co sądzą na nasz temat klienci. Jeśli udało Ci się dodatkowo poczytać także coś na naszym blogu – czujemy się zaszczyceni! Mamy nadzieję, że ta podróż była ciekawa i owocna, a kolejnym etapem będzie rozmowa telefoniczna lub mail 🙂

Kasia
Kaźmierczak

+48 532 363 046
kasia@niebieskiocean.pl

Adres
biura

Blue Ocean Communication Experts
ul. Krzywoustego 68, 61-144 Poznań

PS Bardzo rzadko zdarza się, żebyśmy obie nie mogły rozmawiać, ale jeśli tak się stanie, wiedz, że na pewno oddzwonimy, tak szybko jak to będzie możliwe.

Dane firmy

Blue Ocean Artur Hankiewicz
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań
NIP 5732283388

Polityka prywatności

Przewodnik Marek

PR, SM, ADS, CPC, RTM – zagubiony w świecie dziwnych skrótów? Zajrzyj na nasz blog – piszemy tam przystępnie o tym, co w marketingu najważniejsze!

Co u nas? Dzieje się! Jak zawsze. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Współpraca

Kreatywna i efektywna praca jest możliwa tylko z dobrymi partnerami. W tej zakładce znajdziesz naszych współpracowników i przyjaciół. Ekipa godna zaufania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję