Na to pytanie w jednym zadaniu moglibyśmy odpowiedzieć: dopasowujemy się do realiów rynku i potrzeb klientów, po to, by osiągać jak najlepsze efekty. Dlatego szablonowa oferta agencji nie istnieje.

A co to oznacza w praktyce? Każdy nowy klient to dla nas nowe wyzwanie. Naszą pracę rozpoczynamy od gruntownej analizy potrzeb marki oraz wyznaczenia celów naszej pracy. W zależności od nich dobieramy odpowiednie narzędzia i sposób komunikacji. Działamy kompleksowo i elastycznie, dlatego zakres współpracy uzależniony jest od sytuacji marki.

Możemy jednak wyodrębnić kilka obszarów, wokół których zazwyczaj toczy się nasze agencyjne życie:

  • W ramach działań Public Relations tworzymy strategie komunikacji, budujemy relacje z dziennikarzami oraz otoczeniem firmy. Dbamy o to, by jej wizerunek był spójny, a informacje o marce, którymi dzielimy się ze światem – ciekawe i użyteczne.
  • Content marketing  to działania komplementarne. W naszym wydaniu polegają na tworzeniu interesujących treści – zarówno tekstów, jak i grafik. Dbamy, by były to materiały merytoryczne i inspirujące. Takie, które są faktycznie użyteczne. Takie, które chce się zapisać, zapamiętać i którymi pragnie się podzielić z innymi.
  • Działania w mediach społecznościowych (Social Media) to prawdziwe wyzwanie – trzeba być otwartym i czujnym, zawsze on-line, a przy tym rozumieć naturę bezpośredniej komunikacji. Doświadczenie, opanowanie i poczucie humoru zdecydowanie pomaga nam w tym zadaniu.
  • Organizacja eventów wymaga z kolei pogodzenia dobrego planu z umiejętnością improwizacji. Targi wewnętrzne, konkursy, dni otwarte – wszystko potrafimy dopiąć na ostatni guzik.
  • Nasza oferta nie byłaby kompleksowa, gdybyśmy nie oferowali tworzenia stron internetowych, a następnie ich pozycjonowania oraz promocji w wyszukiwarkach (SEM). Tworzymy rozwiązania zgodne z trendami i wytycznymi Google.
  • Żaden z naszych projektów nie obejdzie się bez dobrych zdjęć czy grafik. Bez obaw – tym też się zajmujemy  🙂
Kate Wonder
Ekostyle
Stop dla niebezpiecznych kominów
direct floor
Ever Home
EGGER
Fairpackaging
Falquon
LECH
Fabryka Stropów
KONBET Poznań
MARK
maty kwarcowe
MK
make home
Nexelit
PALLMANN
RZ
UZIN
StropyPL
WOLFF
Aximo
Artur Flooring
Rockfon
Budimex Nieruchomości

Dane firmy

Blue Ocean Artur Hankiewicz
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań
NIP 5732283388

Polityka prywatności

Przewodnik Marek

PR, SM, ADS, CPC, RTM – zagubiony w świecie dziwnych skrótów? Zajrzyj na nasz blog – piszemy tam przystępnie o tym, co w marketingu najważniejsze!

Co u nas? Dzieje się! Jak zawsze. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Współpraca

Kreatywna i efektywna praca jest możliwa tylko z dobrymi partnerami. W tej zakładce znajdziesz naszych współpracowników i przyjaciół. Ekipa godna zaufania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję