CONTENT MARKETING – przydatne treści

Tworzenie treści, zwane content marketingiem, to jedno z naszych ulubionych zadań. To nie tylko proces twórczy wymaga bowiem gruntownego przygotowania oraz wyznaczenia mierzalnych celów.

Materiały, które tworzymy, odpowiadają na potrzeby odbiorców – prowadzą z nimi dialog, a nie tylko komunikują.

Nasze treści są rzetelne i użyteczne. Za ich pomocą chcemy przekazywać wartości i edukować, rozwiązywać problemy i poszerzać wiedzę odbiorców. Chcemy inspirować.

TEKSTY NA WWW

W zaciekłej walce o pozycje w Google koniecznie należy pamiętać, że frazy to nie wszystko. Jeśli treści na stronie WWW nie będą interesujące i dopasowane do oczekiwań odbiorcy, nie pomoże nawet TOP3. Zanim napiszemy teksty do Twojej strony WWW, sprawdzimy, kto będzie ją wyszukiwał i odwiedzał. Dobierzemy odpowiedni język i styl. Zaproponujemy adekwatne tematy. Na tym polega rzetelny content marketing.

OPISY DO ECOMMERCE

W sklepach internetowych funkcję handlowców pełnią opisy, zdjęcia i grafiki. Przygotujemy je tak, by klient poczuł się jak podczas rozmowy z najlepszym doradcą.

MAILINGI

E-mail marketing jest nieskuteczny tylko wtedy, gdy robi się go źle lub… gdy Twoi klienci nie mają maili 😉 Dobry mailing wymaga zbudowania wartościowej bazy, poznania oczekiwań subskrybentów, dopasowania do nich treści i sposobów przekazu oraz wnikliwej analizy raportów. Mamy w tym bogate doświadczenie – zarówno w komunikacji B2B, jak i B2C.

INFOGRAFIKI

Zaangażowanie zwiększa się o 47%, gdy tekst jest uzupełniony o grafikę. Dzieje się tak dlatego, że 90 procent informacji trafia do naszego mózgu jako obrazy. A obrazy są przetwarzane przez mózg 60 tysięcy razy szybciej niż tekst. Materiały z infografikami cieszą się średnio o 12% większym zainteresowaniem. To właśnie dlatego nie może ich zabraknąć w Twoim content planie.

PROJEKTY SKROJONE NA MIARĘ

Grupa docelowa Twoich produktów czy usług jest nietypowa lub szczególnie wymagająca? Chcesz dotrzeć do niej w oryginalny sposób, przygotować materiały, które zapadną w pamięć na długo? Mamy głowy pełne pomysłów, a nasze realizacje potrafią zaskakiwać 🙂

Content Marketing

Dane firmy

Blue Ocean Artur Hankiewicz
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań
NIP 5732283388

Polityka prywatności

Przewodnik Marek

PR, SM, ADS, CPC, RTM – zagubiony w świecie dziwnych skrótów? Zajrzyj na nasz blog – piszemy tam przystępnie o tym, co w marketingu najważniejsze!

Co u nas? Dzieje się! Jak zawsze. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Współpraca

Kreatywna i efektywna praca jest możliwa tylko z dobrymi partnerami. W tej zakładce znajdziesz naszych współpracowników i przyjaciół. Ekipa godna zaufania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję