Ciekawe i istotne teksty potrafią uwieść, ale grafiki i zdjęcia skutecznej flirtują.

Każdego dnia bombardują nas setki informacji, których nie jesteśmy w stanie przetworzyć. Poszukujemy więc uproszczeń i metod szybszej percepcji. Dlatego łatwiej przyswajamy wiadomości podane w formie graficznej, chętniej oglądamy zdjęcia, niż czytamy ich rozbudowane opisy. Nasze mózgi o wiele szybciej przetwarzają obrazy niż teksty. Badania pokazują, że zaledwie 1/10 sekundy wystarczy, by dobrze zrozumieć przekaz wizualny.

Dlatego jedna z dziedzin, w której stawiamy na ciągły rozwój to grafika i fotografia. Tworzymy wszelkiego rodzaju kreacje – od bannerów reklamowych, przez infografiki, reklamy wielkoformatowe, aż po nowe logotypy z pełną książką znaku.

W projektowaniu szczególny nacisk kładziemy na cel tworzonej przez nas grafiki. Dbamy o to, by wzbudzała określone emocje.

Wykonujemy także sesje zdjęciowe wizerunkowe i produktowe, fotografujemy eventy oraz miejsca.

Grafika i fotografia

Dane firmy

Blue Ocean Artur Hankiewicz
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań
NIP 5732283388

Polityka prywatności

Przewodnik Marek

PR, SM, ADS, CPC, RTM – zagubiony w świecie dziwnych skrótów? Zajrzyj na nasz blog – piszemy tam przystępnie o tym, co w marketingu najważniejsze!

Co u nas? Dzieje się! Jak zawsze. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Współpraca

Kreatywna i efektywna praca jest możliwa tylko z dobrymi partnerami. W tej zakładce znajdziesz naszych współpracowników i przyjaciół. Ekipa godna zaufania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję