Scena, światła, duża publika. Nie każdy czuje się w tej historii komfortowo, ale każdy chyba skrycie marzy, by znaleźć się choć raz w świetle jupiterów. Jednak nim do tego dojdzie, nim nastanie ta wyjątkowa chwila – przed nami całe miesiące przygotowań.

ORGANIZACJA EVENTÓW – duże wyzwanie i ogromna satysfakcja

Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów firmowych – od koncepcji po zgaszenie ostatniej żarówki.

Mamy na swoim koncie m.in. imprezę na kilkaset osób, która wiązała się nie tylko z koordynacją całego planu wydarzenia, w tym budowy sceny i zgrania występów wielu artystów, ale i organizacją transportu oraz zaplecza hotelowego dla gości.

Wielokrotnie organizowaliśmy także wydarzenia w przestrzeni miejskiej (także pod honorowym patronatem prezydenta miasta), jak i mniejsze eventy związane z bieżącą działalnością naszych klientów, np. tzw. dni otwarte.

W przygotowanie tych wydarzeń wkładamy wiele serca i ogromne zaangażowanie. Planujemy, rozpisujemy zadania, odpowiadamy za organizację na każdym etapie. Staramy się trafnie przewidywać niespodziewane sytuacje i zawsze mieć w zanadrzu plan B.

Organizacja eventów

Dane firmy

Blue Ocean Artur Hankiewicz
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań
NIP 5732283388

Polityka prywatności

Przewodnik Marek

PR, SM, ADS, CPC, RTM – zagubiony w świecie dziwnych skrótów? Zajrzyj na nasz blog – piszemy tam przystępnie o tym, co w marketingu najważniejsze!

Co u nas? Dzieje się! Jak zawsze. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Współpraca

Kreatywna i efektywna praca jest możliwa tylko z dobrymi partnerami. W tej zakładce znajdziesz naszych współpracowników i przyjaciół. Ekipa godna zaufania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję