Strona internetowa firmy jest jej najlepszą wizytówką – dostępna o każdej porze i z każdego miejsca. Niekiedy jej wygląd decyduje o chęci kontaktu, a co za tym idzie, realnie wpływa na szanse podpisania kontraktu.

Wnikliwie obserwujemy trendy i nowinki technologiczne. Dlatego tworzone przez nas strony są funkcjonalne, szybkie i świetnie wyglądające. W ich projektowaniu nie zapominamy też o naszych klientach. Ich zdanie, poczucie estetyki, doświadczenie branżowe są dla nas istotne od momentu tworzenia briefu aż do ostatnich szlifów.

Strony WWW

Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od dokładnego poznania potrzeb i oczekiwań klienta, dopasowania ich do aktualnych trendów i wytycznych technicznych.

Tworzymy strony przyjazne użytkownikom, świetnie wyglądające na każdym urządzeniu oraz ułatwiające analizę danych.

Oprócz klasycznych stron WWW specjalizujemy się także w kompleksowym tworzeniu sklepów internetowych (e-commerce). Nasze działania obejmują analizę rynku, pełną strategię działań, prowadzenie projektu, konsultacje z wszystkimi podwykonawcami, a także szeroką obsługę marketingową.

Stworzenie świetnej strony i internetowej to jednak nie wszystko – druga połowa sukcesu leży w jej widoczności – zwłaszcza w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce – Google.

Pozycjonowanie (SEO)

Nasze strony odpowiadają technicznym wymaganiom Google’a, a tworzone przez nas unikatowe treści (teksty, grafiki, zdjęcia) sprawiają, że WWW jest nie tylko odnajdywana, ale i chętnie przeglądana i czytana. W SEO koncentrujemy się na tzw. działaniach white hat – czyli optymalizowaniu stron i treści pod kątem wytycznych wyszukiwarek oraz pozyskiwaniu wartościowych linków. Taka strategia jest bezpieczna, etyczna i przynosi długofalowe rezultaty.

Kampanie reklamowe (AdWords)

Realizujemy także kampanie AdWords – w zależności od potrzeb i wymagań klientów tworzymy strategie, wybieramy odpowiednie kanały i dopasowujemy do nich zadania. Działamy transparentnie – efekty widać bezpośrednio w Analyticsie.

Dane firmy

Blue Ocean Artur Hankiewicz
ul. Św. Michała 73
61-005 Poznań
NIP 5732283388

Polityka prywatności

Przewodnik Marek

PR, SM, ADS, CPC, RTM – zagubiony w świecie dziwnych skrótów? Zajrzyj na nasz blog – piszemy tam przystępnie o tym, co w marketingu najważniejsze!

Co u nas? Dzieje się! Jak zawsze. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Współpraca

Kreatywna i efektywna praca jest możliwa tylko z dobrymi partnerami. W tej zakładce znajdziesz naszych współpracowników i przyjaciół. Ekipa godna zaufania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję